Miejscówka Mikołów Reta / Jamna
28.06.2016, 09:08, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 28.06.2016, 09:19 przez Szycha.)
Miejscówka Mikołów Reta / Jamna
Ponieważ widzę że wszyscy mają przesyt obecnymi miejscówkami zastanawiam się nad znalezieniem czegoś świeżego.

Dzwoniłem ostatnio do firmy Silesia Factory i od tematu do tematu przy pogaduchach dostałem info że koleś mieszka w okolicy i dziwił się że nigdy się tam nikt nie strzelał.

A podobno są ciekawe tereny. Zamierzam się kiedyś przejechać, pooglądać. LINK:https://goo.gl/maps/fCoBnJgDWt82

Czy ktoś z Was słyszał cokolwiek o tej miejscówce??
28.06.2016, 09:51,
RE: Miejscówka Mikołów Reta / Jamna
Miejsce znam z częstych wypadów na rowerze, po południowej części co krok można trafić na spacerowiczów rowerzystów lub kogoś konno. Mogę przy okazji zwiedzić tamto miejsce dokładniej.
28.06.2016, 11:17, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 28.06.2016, 11:21 przez Szycha.)
A jak wygląda sprawa w okolicy wyrobiska w północnej części? Tam też jest full przechodniów?

https://goo.gl/maps/cnFuL4ETGEo

Jak widać tutaj znajduje się bunkier OWŚ, może być ciekawy:)

Jak pogoda się poprawi wezmę rower i machnę rekonesans pod kątem terenu, parkingu i osób postronnych. Ogólnie terenu jest sporo, może coś wyrwiemy dla siebie:)
28.06.2016, 15:05,
Super by było znaleźć coś świeżego Wink a ten bunkier wygląda obiecująco Wink

** Perseverance in the shade brings pride **
29.06.2016, 07:35,
Po pierwsze teren jaki zaznaczyłeś to las pomiędzy Mikołowem, Katowicami a Halembą jest ogromny sam pamiętam że jako dziecko chodziłem tym lasem na stadninę czy Starganiec. Ten akurat las jest z każdej strony pełen ludzi i to jest jego największy minus. Jako ekipę asg interesuje nas coś co zawiera opuszczony budynek lub coś co można ładnie okopać jak na czarnym stawie a nie wzbudzi ciekawości postronnych.

"Jeżeli znasz wroga i znasz siebie, nie musisz obawiać się wyników setek bitew".
"Jeżeli znasz siebie, lecz nie wroga, z każdą wygraną odczujesz także porażkę".
"Jeżeli nie znasz ani wroga ani siebie, poniesiesz porażkę w każdej bitwie".

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości