Wasze wyroby
19.02.2013, 21:20,
RE: Wasze wyroby
2 zajebiście ci to wychodzi, jeśli masz ochotę mam zały worek mundurów(potarganych itp) możesz je dostac i coś z nich wykminić.
Ile kosztowało by u cb przedłużenie pasków w kamizelce? Po założeniu całego szpeju(ghili, kurtki) to są za krutkie o 10cm. Można się jakoś dogadać że albo chcesz kasę albo jakoś sie zgadamy :) do obgadania na gg

always only White Eagle Team this is my team and I will be there forever

Po co kupować coś nowego jeśli po jednym użyciu już nie będzie nowe?
Odpowiedz
19.02.2013, 21:21,
BTW wygłądasz jakbyś się najebaTongue oczywiście bez obrazy

Odpowiedz
19.02.2013, 21:22,
Jedyne co mi nie pasuje to paski na plechach zbyt oczojebne możliwe że flash w nie walnoł ale i tak.

Odpowiedz
19.02.2013, 21:25, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 19.02.2013, 21:31 przez Przemek770.)
Zdjęcie robione z flaszem . paski są koloru molle - taka jaśniejsza oliwka .
Tak wiem jak wyszedłem tak więc http://www.youtube.com/watch?v=qfResyFrqlM

Spójrz w lustro i zadaj sobie pytanie: Jak silny byłby mój team gdyby każdy jego członek był taki jak ja .Wymień wszystkie wady i zalety i zacznij dążyc do tego by tych pierwszych było jak najmniej.
Odpowiedz
19.02.2013, 21:48,
OK

Odpowiedz
24.02.2014, 20:50, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 24.02.2014, 20:54 przez blackblut.)
Czas abym pokazał nad czym pracuję Wink
Szkielet v3- muszę jeszcze go dopracować bo brakuje paru istotnych części początkowo miał on być robiony pod specjalny system spustu(wbudowany mostet z 3 brustową serią) Lecz zmieniłem założenia i powstanie on w późniejszym czasie. Wykonany będzie w technologi CNC z aluminium 7075 :)

Płytka selektora m4 na dniach powstaną kolejne 4 :) :)

Riska jest to wersja podstawowa z której korzystam jako "baza" do innych konstrukcji

Szyny ris :) 9 Cali maja być wykonane z aluminium w technologi CNC z wygrawerowanymi oznaczeniami broni palnej.

Mblock- Co tu dużo gadać Big Grin efekty mówią same za siebie sławek kaczor Big Grin Jedna wersja już powstała (plastikowa) wykonana z absu wzmocniona 2 stalowymi śrubami sprawuję się idealnie. A dzięki temu iż idealnie prosto ustawia i dociska komorę do szkieletu dodaje parę fpsBig Grin(efekt nie zamierzony Wink ) Za niedługo zostanie wykonany Mblock w technologi CNC z aluminium 7075

Mocowanie pod rurę gazową wykonane w 2 wersjach z aluminium w technologi CNC z grawerką oraz z ABsu

Szyny Ris wykonane w technologi CNC z aluminium(z grawerką) oraz z ABSu

Konwersja do replik snajperskich pozwalająca uzyskać od 0-1000fps ma to być konwersja nisko budżetowa, napędzana CO2 bądź w HP. Wyposażona w komorę rozprężeniową dzięki której podczas strzelania przy ujemnych temperaturach na CO2 nie będziemy strzelać "śniegiem" Więc fpsy będą stabilne. Będzie pasować do replik "2 taktowych" z wyłączeniem SVD. Trwają prace nad konwersją do AEG także nisko budżetowa.

Konwersja pozwalająca założyć do kalacha kolbę z M4

Głowica tłoka bore up oraz standardowa trwają prace nad kłowicą wyposażoną w sorbotan, oraz głowicą bore up.
Glowice będą wykonywane w technologi CNC

Dysze do replik jak na razie nie robię projektów 3d gdyż nie widzę takiej potrzeby. Pierwszą dyszą będzie dysza bore-up do masady Wink

2 częściowy szkielet v2 umożliwiający szybką zmianę sprężyny, tłoka. Wykonany w technologi CNC z aluminium 7075, projekt 3d ukończony w 70%

A i bym zapomniał Konwersja pozwalającą podpiąć blowback w replikach elektrycznych seri M4 oraz AK :) Jak na razie tylko parę projektów na papieże i więcej w głowie.

Odpowiedz
24.02.2014, 23:20,
Powiem Ci ładnie to wygląda Big Grin Chce zobaczyc jak jak już wszystko będzie wyprodukowane ^^ Te RISY miażdzą Big Grin i ciekawi mnie jak ta konwersja gazowa do snajperek sie sprawdzi Big Grin

** Perseverance in the shade brings pride **
Odpowiedz
25.02.2014, 00:12,
materiał na Konwersje gazową już kupiony czekam jeszcze na zalczki do wężyka i mambe i zobaczymy co z tego wyjdzie Wink

Odpowiedz
25.02.2014, 09:43,
Bardzo Elegancko ! Mam nadzieje że Ci to Wyjdzie !

"And if we should die tonight
Then we should all die together"
Odpowiedz
25.02.2014, 12:31,
pamietaj ewentualnie o bore-upie do eli

IN LINE & ASG FOREVER!!!
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości