INFO - zmiany na forum
12.12.2015, 23:41, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 13.12.2015, 00:40 przez Adzio.)
RE: INFO - zmiany na forum
# Poprawiono przycisk Statutu WET
# Dodano przycisk "Usuń" post w wersji mobilnej - post usuwa się nietrwale tj. dopiero admin może go całkowicie usunąć.
# Usunięto mini avatar w shoutboxie + zmieniono układ wyświetlania nicku: "wyrównany do lewej"
# Dodany przycisk PW gdy wejdziemy w podgląd profilu + zmieniony układ podglądu profilu.

** Perseverance in the shade brings pride **
Odpowiedz
24.12.2015, 16:26, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 24.12.2015, 16:26 przez Adzio.)
# Dodany widżet pogodowy na stronie głównej
# Odstęp czasu do napisania kolejnej wiadomości prywatnej zmieniony z 60sec na 15sec.

Odpowiedz
03.02.2016, 18:49,
# Delikatnie zmieniony shoutbox, poprawione marginesy itp.

Odpowiedz
18.02.2016, 00:56,
# Zaktualizowane kilka punktów w regulaminie. http://wetasg.pl/showthread.php?tid=2

Odpowiedz
19.02.2016, 02:46,
# Poprawione bugi w bocznych slajderach na stronie głównej. (wystające znaki poza ekran, kolory, położenie czcionki itp.)

Odpowiedz
12.03.2016, 04:09, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 12.03.2016, 04:44 przez Adzio.)
# Zmiana stylu forum (aktualnie w fazie testów)
- Co nowego?
  * Zamiast loga dodany slajder (czekam na wasze opinie czy lepiej czy gorzej)
  * Zmodyfikowane menu (czcionka, układ)
  * Zmodyfikowany panel powitalny (układ, kod)
  * Zmodyfikowany panel ogłoszeniowy, który został połączony wraz z panelem pogody. (układ, czcionka, marginesy)
  * Zwiększona ogólna szerokość forum z: 830 pikseli na 1000 px. Zwiększyłem to głownie ze względu na monitory FULL HD, teraz większość ma już ten standard, a strona się nie skaluję, więc wybrałem optymalną nową szerokość forum.
  * Poprawiony obrazek w postach: ZGŁÓŚ -> ZGŁOŚ (literówka)
  * Kilka drobniejszych kosmetycznych zmian

Odpowiedz
12.03.2016, 10:39,
strona się nie skalowała zawsze miała tą samą szerokość teraz jak ktoś ma mała rozdzielczość będzie musiał przewijać Wink
Można zmienić na skalowanie % ale trzeba by cały styl przebudować

Reszta zajebiście

always only White Eagle Team this is my team and I will be there forever

Po co kupować coś nowego jeśli po jednym użyciu już nie będzie nowe?
Odpowiedz
12.03.2016, 11:15,
Właśnie myślałem nad % ale nie mam jak przetestować, chociaż u brata na 1280x1024 jest ok. A kolejnym problemem jest to że musiałbym ten slajder na responsywny robić i może to być problematyczne Big Grin bo nigdy nie będzie stały i będą po bokach paski zostawać puste. Myślę że chyba nie ma nikt tak małego monitora aby 1000px pomieścić Big Grin a pozatym jak forum schodzi poniżej jakiejś wartości już nie pamiętam ile, to zamienia się na mobilna więc problemu nie powinno być :)

Odpowiedz
16.03.2016, 20:49,
# Naprawa buga związanego z działaniem slajdera (np. nie działała szybka edycja postów)

Odpowiedz
24.03.2016, 00:18, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 24.03.2016, 11:48 przez Adzio.)
# Wyrzucono kilka niepotrzebnych pół profilowych
# Dodałem dodatkową opcje w profilu: Numer telefonu, teraz każdy będzie mógł dodać sobie dobrowolnie swój numer telefonu aby nie pytać się i nie szukać numerów od rożnych osób. Jest to widoczne dla wszystkich za wyjątkiem osób zbanowanych, jak i gości na forum. W celu dodania numeru, wchodzimy w PANEL UŻYTKOWNIKA --> EDYTUJ PROFIL. Maksymalnie wpisać można 11 znaków. 9 na cyfry, a 2 znaki zarezerwowałem na znaki "-", jeżeli ktoś w ten sposób swój numer napisze. Numery telefonu są widoczne w profilu jak i w każdym poście.

Odpowiedz

[-]
Szybka odpowiedź
Wiadomość
Wpisz tutaj swoją odpowiedź.

Disable AutoMedia embedding for this link.   MP3 Playlist

Weryfikacja obrazkowa
Wpisz tekst znajdujący się na obrazku w pole poniżej. Ten proces pozwala chronić forum przed botami spamującymi.
Weryfikacja obrazkowa
(wielkość znaków nie ma znaczenia)

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości