"Top secret"
09.05.2013, 14:13,
"Top secret"
W lesie jest rozmieszczonych 5 listów ponumerowanych od 1 do 5 i należy jest zbierać po kolei, jeśli zostanie znaleziona koperta nr 2 nie można jej zabrać jeśli nie została znaleziona jeszcze koperta nr 1. W kopertach są umieszczone części zagadek które po zebraniu tworzą całość a ich odpowiedz informuje nas w którym pomieszczeniu są dokumenty które po znalezieniu należy udac z nimi od punktu ewakuacyjnego. I tam utrzymywać sie przez 30min do czasu przybycia helikoptera. Przegraną oznacza odbicie dokumentów z miejsca ewakuacji.

Są 3 etapy gry w której dla każdej z nich jest przydzielony osobny resp.

Etap 1 Szukanie listów- Resp dla żołnierzy na scieżce z białych na okopy.
Obrona listów- Resp dla tajniaków pomiedzy białymi a żółtymi budynkami.

Etap 2 Szukanie dokumentów- Resp dla żołnierzy pomiedzy białymi a żółtymi budynkami.
Obrona dokumentów- Resp dla tajniaków po przeciwnej stronie budynków od poprzedniego respa.

Etap 3 Droga do miejsca ewakuacji- Resp dla żołnierzy w miejscu dla tajniaków z etapu 2.
Resp dla tajniaków około 150m od miejsca ewakuacji.

Listy beda zawieszone na drzewach w mało gestych miejscach by dało sie je zauważyć.
Respy beda oznaczone białymi szmatami owinięte wokół drzewa.
Jeśli uzyskam pozwolenie to można umieścic takie swieczki http://img.bazarek.pl/130143/10314/20927...d48428.JPG w słoiku dla orientacji gdzie są respy żeby było łatwiej.

Miejsce ewakuacji bedzie to zrobiony z 4 patyków i szmatki baldachim miejsce jego określe na miejscu spotkania.

Taki scenar mam dla was na nocna strzelanke i chce wiedzieć czy sie zgadzacie bym go wykonał i czy ten patent z świeczkami można zrobić??
Odpowiedz
09.05.2013, 14:54,
RE: "Top secret"
Jestem jak najbardziej zaWink a dałoby rade zrobic dwa kolory respow aby ludzie nie mylili się?? I jaką stronę zamierzasz wybrać wkoncu wszystko będziesz wiedziec;p
Odpowiedz
09.05.2013, 15:07,
RE: "Top secret"
Nie wiem czy czytałes ale respy są podzielone tak jak na etapy gry więc kazdy bedzie miał swój na każdy etap. Sa tylko 2 strony CA kontra reszta no jeśli liczebnie nie bedzie pasować to ktoś do kogoś dojdzie.

I o to w tym chodzi że chłopaki z CA szukają listów czyli wchodza na nieznany teren a druga strona o wszystkim wie co gdzie jest by móc ataki planować.
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości