"Brudna robota"
12.04.2013, 16:03, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 12.04.2013, 16:07 przez Huta.)
#1
"Brudna robota"
Strony konfliktu:
1. Prtyzańci
2. Mobilne jednostki wojskowe (armia)

Czas: 4:30 godz. - 5:00 godz

Celem Wojska jest wyparcie z terenów leśnych i ruin wojsk partyzankich którzy pustoszą okoliczne tereny i wsie w określonym czasie.

Celem partyzantów jest powstrzymywanie wojska aż do czasu przybycia posiłków z sąsiednich terenów.

Cele: Wojsko

1.Pierwszym zadaniem bedzie wyparcie partyzantów z ich posterunku w czasie mniejszym niż 1 godz. Wystarczy rozwiązać flage by przejąć posterunek.

2. Drugom celem jest podążanie za wycofywującymi sie partyzantami do ich drugiego przyczólku. Czas w którym należy przejać posterunek to 1:30 godz. Wystarczy rozwiązeć flage by przejąć posterunek

3.Trzecim celem jest wyparcie partyzantów z ruin którzy zorganizowali tam obrone by spowolnić wasz marsz do kwatery głównej. Macie 1 godz na wyparcie ich z ruin, wystarczy rozwiązać flage.

4.Czwartym i ostatnim waszym zadaniem jest zniszczeniem kwatery głównej wraz z ważnymi teczkami wywiadu w którym sa zaznaczone pozycje wojsk na mapach. Macie 1 godz na znalezienie pomieszczenia w którym są dokumenty tam należy bez przenoszenia dokumentów podłożyć ładunek wybuchowy i przez 30 min bronić tego pomieszczenia przed nacierającymi partyzantami. Wybuch bomby czyli minięcie 30 min oznacza wygraną dla wojska ale jeśli przed upływem czasu (30 min) uda sie partyzantom na zniszczenie ładunku oznacza wygraną dla partyzantów.
Jeśli jednak przez 1 godz nie uda sie wam znależć teczki i podłozyć bomby przybywają posiłki które wespra partyzantów w obronie kwatery i tym samym oznacza również przegraną dla wojska.

UWAGA!!! Celem partyzantów jest gra na czas do przybycia posiłków wiec uważać na zasadzki w drodze do miejsca waszego celu.

Cele: Partyzańci

1.Celem partyzantów jest gra na czas do przybycia posiłków do kwatery głównej. Jednak początkowym i pierwszym celem utrzymywanie przez 1 godz. przyczólka z lesie. Nie dopuścić do rozwiącania flagi przez przeciwnika.

2.Po wykonaniu pierwszego zadania lub bycia wypartym z pierwszego posterunku należy wycofać sie do drugiego przyczólka w lesie i bronić go przez 1:30 godz. Nie dopuścić do rozwiązania flagi przez przeciwnika.

3.Po wykonaniu drugiego celu lub bycia wypartym z drugiego posterunku zadaniem partyzantów bedzie przeszkodzić wojsku w drodze do kwatery głównej. W tym celu jest przygotowanie obrony i nie dopuszczenie przeciwnika do rozwiązania flagi przez 1 godz.

4.Ostatnim i najważniejszym celem jest utrzymanie pomieszczenia kwatery w którym jest teczka przez 1 godz. do przybycia posiłków którzy wesprą obrone i oznacza wygraną. Jeśli wojsku uda sie znależć teczke i podłożyć bombe mamy 30 min na rozbrojenie bomby. Jeśli sie nie uda wygrana dla wojska a jeśli uda sie rozbroić bombe wygrana dla partyzantów.

Respy:
Partyzańci wyznaczają sobie resp minimum 100m od miejsca obrony.

Wosjko samo wyznacza sobie resp przed każdym zadaniem nie bliżej niz 100m przed celem.

Dla każdego 3 min na respie.
Wojsko ma medyka który ma o połowie miej bandaży od ludzi w odziale.
Np. wojsko liczy 10 ludzi to medyk ma tylko 5 bandaży na każdy cel. Wykorzysta wszystkie bandaże to nikomu już nie pomoze. Ale przed każdym nowym celem a jest ich 4 liczba bandaży sie odnawia do wykorzystania.
Odpowiedz
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości