Rezygnacja
02.12.2019, 18:34,
Rezygnacja
Siema. Opuszczam druzyne chłopaki, z prostego powodu ze ekipy już praktycznie nie ma w sumie, tylko formalnie istnieje a mnie to nie bawi mnie taka sytuacja która jest od lat, nie mam ochoty się widzieć z wami tylko na zlotach. Po to się przyjąłem do grupy aby ją reprezentować w terenie, teraz już nie ma czego. Nie zamierzam czekać na cud bo jest on właśnie potrzebny. A ATP mnie gówno obchodzi, w sumie bardziej mnie gówno obchodzi jakiego jest koloru by wiedzieć czy jestem zdrowy niż ATP. Mogę mieć tylko zal do Piotrka że przejmując dowództwo w grupie miałą się ona rozwijać pod twoja wodza, wkońcu na tym polega przewodzić grupie, ale moimi oczami to było tylko po to byś sobie spełniał ambicje. Teraz już widze że opuszczenie grupy przez efiego było błędem, bo on mógł ze zajmować wewnętrznie grupa by funkcjonowała a ty byś sobie działał zewnętrznie. No ale się zjebało. Kocham was chłopaki wszystkich ale nie mam po co się tu kisić. Może w najbliższym czasie kiedyś, spotkamy się na jakiejś imprezie co byłoby zajebiście. Przepraszam cie Przemku i Blacku, już jest wszystko wporzadku, wybaczcie. Trzymajcie się.
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości