CZ 75 KWA
24.03.2019, 12:47, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 24.03.2019, 12:48 przez Aro.)
CZ 75 KWA
Cześć.
Ostatnio zrobiłem całkiem sympatyczny deal. Otóż za 21 zł (wliczając w to przesyłkę) stałem
się posiadaczem repliki z nazwy tematu. Kupiłem replikę jako niesprawną, jednak miałem nadzieję, że uda się ją zreanimować. Ku mojemu zdziwieniu replika działa, jednak ma pewien mankament. Zdarza się, że zwalniacz kurka nie spełnia swojej roli w 100% i kurek blokuje się w około 80% drogi. Próbowałem różnych kombinacji i zaraz po zmontowaniu całego mechanizmu przez kilka prób jest wszystko w porządku, a później nagle wspomniany problem daje o sobie znać. Jest to drażniące tym bardziej, że czasami przeładowanie i ponowna próba strzału nie pomagają i należy rozbierać mechanizm kolejny raz. Czy ktoś spotkał się z tego typu problemem w jakimś gaziaku? Części z tego co widzę są w miarę dobrym stanie i nie są jakoś bardzo styrane.
Za wszelki uwagi będę wdzięczny :)
Załączam kilka zdjęć i filmik poglądowy z działania ( w Sendspace, bo z tego co widzę to nie da się filmiku wgrać na forum) - https://www.sendspace.com/file/e76tnb

Załączone pliki Miniatury

Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości