Podanie
29.12.2018, 17:16, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 29.12.2018, 17:17 przez Aro.)
Podanie
1. Imię i Nazwisko: Arkadiusz Kapczyński    
2. Wiek: 24
3. Miejscowość: Katowice
4. Telefon: 698343834
5. Czy posiadasz jakieś choroby (padaczka, cukrzyca, itp itd)(Bardzo ważne- W razie wypadku żeby wiedzieć jak reagować) : Brak
6. Staż w ASG: ok. 8-9 lat. Ostatnio roczna przerwa ze względu na brak czasu.
7. Napisz coś o sobie, czym się zajmujesz, twoje zainteresowania poza ASG?
Mieszkam w Katowicach od 3 miesięcy, jestem po przeprowadzce z drugiego końca Polski tj. z Lublina. Przeprowadziłem się ze względu na dziewczynę, z którą się widywałem tylko weekendami, więc m.in. dlatego byłem zmuszony trochę odciąć się od ASG. Przez około 8 lat byłem członkiem ekipy ASG w Łukowie (Lubelszczyzna) i braliśmy udział w wydarzeniach głównie na Mazowszu od małych spotkań z kilkoma zaprzyjaźnionymi grupami jak i dużymi zlotami na kilkaset osób. Po części dzięki ASG znalazłem się tutaj, ale to dłuższa historia Big Grin Po skończonych studiach (Logistyka) i nazwijmy to stabilizacji postanowiłem wrócić do tego sportu, a jak wiadomo zabawa solo nie jest szczytem marzeń. Pracuję aktualnie w firmie kurierskiej. W tej chwili moją największą pasją są podróże i jeżeli mam tylko jakąś możliwość to bez zastanawiania pakuję się i ruszam. Odbyłem kilka podróży autostopem m.in. do Chorwacji, Austrii, Czech, Węgier, Słowacji. Przejechałem też w te wakacje kawałek Stanów Zjednoczonych. Poza tym interesuję się grami komputerowymi, lubię korzystać z języka angielskiego, oraz innych, chociaż ich poziom nie zachwyca. Naturalną koleją rzeczy zaraz po ASG do moich zainteresowań należą militaria, oraz ponad to modelowanie samolotów. Niestety ze względu na braki czasu na przełomie ostatniego roku byłem zmuszony zrezygnować z części zainteresowań, ale w planach mam odrobinę odświeżyć tę sferę swojego życia.
8. Dlaczego chcesz dołączyć ?
Chciałbym zacząć na nowo przygodę z ASG w szeregach doświadczonej ekipy, z którą mógłbym wejść w nowe środowisko i odświeżyć swoją wiedzę. Chciałbym również nawiązać nowe znajomości, ponieważ na własnej skórze wiem, że wspólna zabawa w ASG zbliża ludzi i to jest fajne.
9. Gdzie nas znalazłeś / skąd o nas wiesz?
Nie wiem dlaczego, ale miałem problemy ze znalezieniem luźnych imprez asg na Śląsku, więc postanowiłem poszukać ekip. Google mi pomogło- przejrzałem forum, zobaczyłem, że jesteście aktywni i przy okazji zauważyłem, że często pojawia się motyw WZ.93, który jest moim ulubionym rodzajem kamuflażu, którego również używałem w poprzedniej ekipie.
10. Czy posiadasz niezbędny sprzęt by uczestniczyć w manewrach. (Jeżeli tak, wypisz jaki)

Repliki:
- AK-74 CM048- w tej chwili niestety niesprawna. Po ostatniej strzelance rok temu miałem awarię. Dopiero niedawno rozebrałem GB, żeby sprawdzić co jest przyczyną. Uszczerbiona zębatka. W najbliższym czasie mam zamiar doprowadzić replikę do porządku.
- M14 CM032 - lekko zmodyfikowana
- Beretta M9 KJW
- AK-47 CM028 - pierwsza "porządna" replika, której nie potrafię się pozbyć ze względu na sentyment i brak zawodu przez cały czas użytkowania
- AUG A1 JG
- Banelli M3

Kilka rodzajów umundurowania m.in. WZ.93, maskałat Bieriozka, Flectarn, Pustynny DPM
Kamizelka taktyczna KSP-12
Okulary ESS Crosshair
+ trochę mniej, lub bardziej przydatnych gratów w szafie.

11. Czemu ASG/Czym dla Ciebie jest ASG?
Było (i mam nadzieję, że znowu będzie) hobby, o którym mówiłem, że nigdy go nie porzucę i sposobem na rozwój swoich pasji i spędzania wolnego czasu w aktywny sposób. ASG mnie w jakiś sposób ukierunkowało w życiu i miało na mnie gigantyczny wpływ jako na osobę, więc nie chcę z niego rezygnować.

Mam nadzieję, że w najbliższym czasie będzie dane nam razem postrzelać :) pozdrawiam
Odpowiedz
29.12.2018, 22:47,
RE: Podanie
W imieniu Zarządu jak i Weciakow Witam! Działał rekrutacji zajmuje się Foreman, wszelkie pytania kieruj do niego bądź kogoś z Zarządu. Obserwuj działy manewry a za jakiś czas Sue spotkamy i poznamy Wink
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości