This page is hosted for free by cba.pl. Are you the owner of this page? You can remove this message and unlock many additional features by upgrading to PRO or VIP hosting for just 5.83 PLN!

Podanie
26.06.2018, 12:53,
Podanie
1. Imię i Nazwisko: Przemysław Stefański
2. Wiek: 28
3. Miejscowość: Bytom
4. Telefon: 730-211-053
5. Czy posiadasz jakieś choroby (padaczka, cukrzyca, itp itd)(Bardzo ważne- W razie wypadku żeby wiedzieć jak reagować) : Kamica nerkowa (tylko to)
6. Staż w ASG: Całkiem początkujący.
7. Napisz coś o sobie, czym się zajmujesz, twoje zainteresowania poza ASG? Jestem obecnie pracownikiem Obsługi naziemnej na lotnisku w Katowicach. Moim hobby jest modelarstwo, granie w gry komputerowe, oglądanie anime, mechanika samochodowa oraz należę do Obsługi Gry Forge of Empires.
9. Dlaczego chcesz dołączyć ? Bo ASG to niezła zabawa jednak bawienie się samemu nie ma sensu. W dobrej grupie zabawa zawsze jest lepsza.
9. Gdzie nas znalazłeś / skąd o nas wiesz? Wujek google pomógł.
10. Czy posiadasz niezbędny sprzęt by uczestniczyć w manewrach. (Jeżeli tak, wypisz jaki) Obecnie posiadam Moro Polskie oraz Pistolet Baby Desert Angel. (Po dołączeniu do Grupy od razu zakupie okulary ochronne. Oraz w najbliższym czasie planuje zakup kabury i oraz szybkiego magazynka do swojego Angela.
11. Czemu ASG/Czym dla Ciebie jest ASG? ASG jest dla mnie narzędziem do zabawy jak i towarzyszem zarazem. Dzięki ASG można świetnie się bawić grupowo w terenie spędzając przy tym sporo czasu na niezłej zabawie. Każdy kto lubi militarie, a nie jest w wojsku marzy o braniu udziału w takich zabawach.
12. Nr ICE (w razie wypadku)| Nie posiadam
Odpowiedz
26.06.2018, 15:58,
RE: Podanie
witaj,trafiłeś troche niefartownie,bo cały odział przygotowuje sie do zlotu Misja Afganistan,na ktory wyjezdzamy w przyszlym tygodniu,obserwuj forum, w połowie lipca cos sie ruszy,tak ze zapraszamy na najblizsze spotkanie.

IN LINE & ASG FOREVER!!!
Odpowiedz
26.06.2018, 16:14,
Spoko nie śpieszy się, aż tak bardzo Wink I życzę powodzenia na Misji Afganistan Wink
Odpowiedz
02.07.2018, 19:16,
Zobacz sobie co to jest nr ICE i zrozumiesz Wink
Odpowiedz
02.07.2018, 21:20,
SPOILER

Numer do kogoś jak w krzakach znajdą Twoje zgwałcone zwłoki.. Tak, Bart nikomu nie popuści..
Odpowiedz
03.07.2018, 09:56,
Wiem co to numer ICN Wink Sprawdziłem przed napisaniem podania. Jednak nigdy mi do niczego nie był potrzebny więc nie tworzyłem tego.
Odpowiedz
04.07.2018, 23:39,
zrobiłes? to nadal nie wiesz o co chodzi... nr ICE jest to nr kogo powiadamiac w razie Twojego wypadku...

"And if we should die tonight
Then we should all die together"
Odpowiedz
05.07.2018, 14:54,
Niestety nr ICE potrafi być obszerny bo może zawierać nie tylko nr kontaktowy do osoby w razie mojego wypadku, a również Grupę krwi. I w sumie wolał bym tak na ogólnym nie podawać nr ice Wink
Odpowiedz
05.07.2018, 17:16,
https://pl.m.wikipedia.org/wiki/In_case_of_emergency

Nie ma za co..
Odpowiedz
05.07.2018, 20:14,
No ok wydrukuje i będę miał przy sobie.

Ps: Z tego samego korzystałem jak się dowiadywałem co oznacza ICE
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości