Podanie
26.06.2018, 12:53,
Podanie
1. Imię i Nazwisko: Przemysław Stefański
2. Wiek: 28
3. Miejscowość: Bytom
4. Telefon: 730-211-053
5. Czy posiadasz jakieś choroby (padaczka, cukrzyca, itp itd)(Bardzo ważne- W razie wypadku żeby wiedzieć jak reagować) : Kamica nerkowa (tylko to)
6. Staż w ASG: Całkiem początkujący.
7. Napisz coś o sobie, czym się zajmujesz, twoje zainteresowania poza ASG? Jestem obecnie pracownikiem Obsługi naziemnej na lotnisku w Katowicach. Moim hobby jest modelarstwo, granie w gry komputerowe, oglądanie anime, mechanika samochodowa oraz należę do Obsługi Gry Forge of Empires.
9. Dlaczego chcesz dołączyć ? Bo ASG to niezła zabawa jednak bawienie się samemu nie ma sensu. W dobrej grupie zabawa zawsze jest lepsza.
9. Gdzie nas znalazłeś / skąd o nas wiesz? Wujek google pomógł.
10. Czy posiadasz niezbędny sprzęt by uczestniczyć w manewrach. (Jeżeli tak, wypisz jaki) Obecnie posiadam Moro Polskie oraz Pistolet Baby Desert Angel. (Po dołączeniu do Grupy od razu zakupie okulary ochronne. Oraz w najbliższym czasie planuje zakup kabury i oraz szybkiego magazynka do swojego Angela.
11. Czemu ASG/Czym dla Ciebie jest ASG? ASG jest dla mnie narzędziem do zabawy jak i towarzyszem zarazem. Dzięki ASG można świetnie się bawić grupowo w terenie spędzając przy tym sporo czasu na niezłej zabawie. Każdy kto lubi militarie, a nie jest w wojsku marzy o braniu udziału w takich zabawach.
12. Nr ICE (w razie wypadku)| Nie posiadam
Odpowiedz
26.06.2018, 15:58,
RE: Podanie
witaj,trafiłeś troche niefartownie,bo cały odział przygotowuje sie do zlotu Misja Afganistan,na ktory wyjezdzamy w przyszlym tygodniu,obserwuj forum, w połowie lipca cos sie ruszy,tak ze zapraszamy na najblizsze spotkanie.

IN LINE & ASG FOREVER!!!
Odpowiedz
26.06.2018, 16:14,
Spoko nie śpieszy się, aż tak bardzo Wink I życzę powodzenia na Misji Afganistan Wink
Odpowiedz
02.07.2018, 19:16,
Zobacz sobie co to jest nr ICE i zrozumiesz Wink
Odpowiedz
02.07.2018, 21:20,
SPOILER

Numer do kogoś jak w krzakach znajdą Twoje zgwałcone zwłoki.. Tak, Bart nikomu nie popuści..
Odpowiedz
03.07.2018, 09:56,
Wiem co to numer ICN Wink Sprawdziłem przed napisaniem podania. Jednak nigdy mi do niczego nie był potrzebny więc nie tworzyłem tego.
Odpowiedz
04.07.2018, 23:39,
zrobiłes? to nadal nie wiesz o co chodzi... nr ICE jest to nr kogo powiadamiac w razie Twojego wypadku...

"And if we should die tonight
Then we should all die together"
Odpowiedz
05.07.2018, 14:54,
Niestety nr ICE potrafi być obszerny bo może zawierać nie tylko nr kontaktowy do osoby w razie mojego wypadku, a również Grupę krwi. I w sumie wolał bym tak na ogólnym nie podawać nr ice Wink
Odpowiedz
05.07.2018, 17:16,
https://pl.m.wikipedia.org/wiki/In_case_of_emergency

Nie ma za co..
Odpowiedz
05.07.2018, 20:14,
No ok wydrukuje i będę miał przy sobie.

Ps: Z tego samego korzystałem jak się dowiadywałem co oznacza ICE
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości