Podanie
04.06.2018, 17:01,
Podanie
1. Imię i Nazwisko: Paweł Wancerz
2. Wiek: 33
3. Miejscowość: Katowice
4. Telefon: na priv do zarządu

5. Czy posiadasz jakieś choroby (padaczka, cukrzyca, itp itd)(Bardzo ważne- W razie wypadku żeby wiedzieć jak reagować) : brak wyżej wymienionych chorób. 

6. Staż w ASG: ledwo parę strzelanek, wieki temu.. później jak nadawała się okazja to paintball.

7. Napisz coś o sobie, czym się zajmujesz, twoje zainteresowania poza ASG? praca w centrum logistycznym, znanej sieci :). 
ostatnie lata to dużo pracy siedzącej, czas wyjść do ludzi i się rozerwać, rozruszać kości.
Ogólnie to chodzenie po górach, jazda na rowerze. 

8. Dlaczego chcesz dołączyć ? patrz punkt 7.

9. Gdzie nas znalazłeś / skąd o nas wiesz? wujek google.

10. Czy posiadasz niezbędny sprzęt by uczestniczyć w manewrach. (Jeżeli tak, wypisz jaki)
nie posiadam. jestem w trakcie szukania/analizowania.

11. Czemu ASG/Czym dla Ciebie jest ASG? ASG, jest jak pierwszy oddech noworodka, tym się żyje i tego się nie zapomina:)
Odpowiedz
04.06.2018, 17:14,
RE: Podanie
no witamy, jak zawsze w takim momencie mówimy obserwuj forum i zapraszamy na najblizsze spotkanie

IN LINE & ASG FOREVER!!!
Odpowiedz
05.06.2018, 07:23,
Dzięki :)
Forum przeglądam, czytam nowości ze świata asg, edukuję się.
Jak się powiedziało "A" to i tak zrobiłem. Broń zakupiona, jedzie. Na start  JG0538, nie wiem czy dobrze się orientuje, to jest replika G36. Szukam teraz munduru, googli itp.
Odpowiedz
05.06.2018, 14:41,
nie oszczedzaj na ochronie oczu!!!!całą reszte idzie naprawić

IN LINE & ASG FOREVER!!!
Odpowiedz
06.06.2018, 07:27,
dowódco, potrzebuję rady i wsparcia. Jeżeli pytać o porady w innym dziale, pisać.

Zgadzam się, na ochronie oczu nie można i nie chce oszczędzać. Takie coś wyczaiłem: Bolle X1000. Według statystyk wytrzymują uderzenie ponad 600fps. Kolejnym jego atutem jest to, że można dołożyć do nich oprawki na szkła korekcyjne.
Mundur. Na razie idę w cenę. Później pomyśli się o jakości.
Który lepszy (pod względem kamuflażu)
Specna Arms: Komplet mundurowy typu ACU - HLD
Specna Arms: Komplet mundurowy typu ACU - ATC FG
Specna Arms: Komplet mundurowy typu ACU - ATC AU
Specna Arms: Komplet mundurowy typu ACU - MC
pochodzą ze strony gunfire
Odpowiedz
06.06.2018, 08:20,
Nie jestem dowodcą.jest nim Piotr Kaczor,jestem od spr.rekrutacji,a jesli chodzi o mundur,to mało pomoge bo dla mnie istnieje tylko dpm,ddpm i mtp

IN LINE & ASG FOREVER!!!
Odpowiedz
06.06.2018, 08:25,
Co do ochrony oczu,juz za połowe tej ceny znajdziesz cos dobrego,a najlepiej zapytaj Przema

IN LINE & ASG FOREVER!!!
Odpowiedz
06.06.2018, 08:26,
według mnie najlepszym pod kątem kamuflażu jest ATC FG

"And if we should die tonight
Then we should all die together"
Odpowiedz
06.06.2018, 08:32, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 06.06.2018, 08:33 przez Szycha.)
Gogle x1000 dobre, ale szybko się rysują i parują. Lepsze x800 ale szybki ciężko dostać. Można kupić dużo taniej UVEX Ivo albo ESS ICE ( ICE mają dostępne wkładki korekcyjne).

Co do munduru z wybranych najlepsze camo FG.
Na początek jednak dużo lepszy DPM, zwłaszcza latem,, za grosze można dorwać.
Odpowiedz
07.06.2018, 10:33,
dzięki za info.
Biorę się za zakupy :)
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości