Podanie
12.03.2018, 02:34,
Podanie
1. Imię i nazwisko: Kacper Piłat
2. Wiek: 20 lat
3. Miejscowość: Osiek k. Oświęcimia/Katowice
4. Telefon: 797-937-842
5. Choroby: poza alergią (spoko, nic wielkiego, tylko trochę kataru) jestem czysty
6. Staż: całkowicie nowy, Operacja Jurij 2 będzie moją pierwszą strzelanką
7. Coś o mnie: Były tancerz, aktualnie student, amator zimowych sportów, wędkarz.
8. Dlaczego chcę dołączyć?: Szukam ekipy, z którą będę mógł się postrzelać, pojeździć po różnych strzelankach, w grupie raźniej :)
9. Gdzie Was znalazłem?: Google
10. Sprzęt: 
-ochrona oczu (atestowana)
-replika RK-01
-munduru chwilowo brak, przygotowany mam kombinezon offroad w (chyba) multicamie zmieszanym z czarnym kolorkiem. Najpierw lipo potem mundur :)
-hełm
11. Czemu ASG?: zajawka na ASG zaczęła się w zasadzie w podstawówce, kiedy to z kolegami biegaliśmy z "karabinami" z odpustu i się po prostu strzelaliśmy, potem jednak troszkę się o tym zapomniało. W liceum zacząłem robić rozeznanie wokół ASG w Polsce, zaciekawiło mnie to ale jakoś nigdy nie było na tyle czasu (i środków), żeby kupić replikę i iść się postrzelać, tym bardziej, że nie miałem nikogo znajomego w środowisku. W tym roku byłem zmuszony zrezygnować z czegoś, co robiłem przez ostatnie 10 lat, tańca mianowicie, więc postanowiłem, że wypełnię czymś tą lukę i padło na coś, co obserwuje już w internecie dobre 3 lata- ASG. Może się to wydać śmieszne ale w moim zainteresowaniu się ASG brały też udział gry komputerowe (no bo kto by nie chciał pograć w CS'a na żywo, no nie? :) Tak tak, zdaję sobie w 100% sprawę z tego, że warunki z gier komputerowych nijak się mają do warunków podczas rzeczywistych strzelanek).
Odpowiedz
12.03.2018, 08:38, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 12.03.2018, 08:41 przez Adzio.)
RE: Podanie
Siema! Jak zawsze zapraszamy na jakaś strzelanke gdzie bedzie ktos z zarzadu aby sie lepiej poznać :) Śledz forum co do najbliższych spotkań.

** Perseverance in the shade brings pride **
Odpowiedz
12.03.2018, 12:23,
RE: Podanie
dzięki! czekam z niecierpliwością :)
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości