Porada - kompletowanie sprzętu
11.02.2018, 15:51,
Porada - kompletowanie sprzętu
Siemanko ludziska, potrzebuję waszej pomocy, mianowicie zamawiam dzisiaj replikę:
https://gunfire.pl/product-pol-115221539...4-RIS.html

Jaki akumulator byście polecali wraz z ładowarką do niego?
Jakie magi (Wiadomo mid cap) - tylko czy te ich od KWA oryginałki po chyba 200 za 3, czy jakieś inne (Nie wiem jakie by pasowały, czy mają takie samo wejście)
Czy kupować jakieś oporządzenie do tego czy lepiej dokupić boczniaka?

I chyba w sumie tyle... każda opinia się liczy i jest na wagę złota! 

Z góry dziękówka za pomoc! :)
Odpowiedz
11.02.2018, 20:26, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 11.02.2018, 20:28 przez Mundek.)
RE: Porada - kompletowanie sprzętu
Bateria :
7.4 Lipo, najlepiej 2- dzielna, aby wlazla do kolby, minimum 20c.
Ostatnio koledze baterie dobieralem do specny, i sie udało.
Poczekaj, aż replika dojdzie do ciebie.
Poszukaj na allegro baterii, obstawiam, ze wejdzie 1200 mah, moze 1300. Sprawdz na aukcji, jakie ma wymiary, wytnij sobie z kartonu cos takiego, tz na grubosc ... sprobuj to umiescic w kolbie. Jak masz wymiary, np 120x18x14, to wytnij karton 18x14 i sprawdz, czy wejdzie w kolbe w te bodzne takie prowadnice. Wymierz, ile na dlugosc wejdzie max w te prowadnice.
Możesz ewentualnie pchac pojedynczą baterie (nie 2-dzielną) do prowadnicy kolby, ale obstawiam, że wiecej upchasz w te boczne prowadnice w kolbie.

No i musisz kupic łądowarke do lipo :)
Odpowiedz
12.02.2018, 10:03,
Co do wyboru szpej czy boczniak to narazie idź w szpej.

POPOLUPO
Odpowiedz
12.02.2018, 10:44,
Peper, jakaś propozycja w co pójść pierwsze ze szpeju?
Odpowiedz
12.02.2018, 12:13,
O dzizas, tutaj to jest temat rzeka...
Trzeba uwazac, zeby nie przejebac piniendzy na coś, czego potem nie bedziesz chcial nosic/bedzie niewygodne/nie bedzie pasowalo do twojego stylu grania.

Nie wiem, jak tam stoisz z butami, ale ja bym zaczal zdecydowanie od tego. Buty są najważniejsze praktycznie, przynajmniej ja tak uważam.
Odpowiedz
12.02.2018, 12:47,
Mundek, to może inaczej zaczniemy co mam:
Mundur - jest wiadomka WZ.93
Replika - pakowana i wysyłana
Buty - Grom Protector
Plecak średniej wielkości również w kolorze WZ

I tu faktycznie temat rzeka:
Rękawice, kamizelki, ładownice, pasy taktyczne, radia, ochraniacze, hełmy.... to bardziej potrzeba nakierowania Big Grin bo masz rację coś kupić, co potem będzie źle pasowało, albo nie będzie miało zastosowania to po prostu jest bezsensowne
Odpowiedz
12.02.2018, 13:59,
Rękawice - polecam mechanixy
Zamiast hełmy weź sobie na początek czapkę z daszkiem w kamuflażu np. Helikona
Co do kamizelki/ pasoszelek/ chesta to już sprawa indywidualna. Najlepiej na któryś spotkaniach weź i przymierz. Wtedy ocenisz co najbardziej Ci spasuje. Z ochraniaczami jest różnie, mam ale dość często przeszkadzają bo zjeżdżają z kolan. Wydaje mi się że na początek odpuść je sobie
Odpowiedz
12.02.2018, 14:40,
jak juz masz mundur w wz.93 to widze dwie opcje.
Albo kompletujesz pod kolor umundurowania albo idziesz w neutralną oliwkę/ woodland
Osobiscie proponowałbym zacząć od kamizelki modułowej jak np:

http://armyworld.pl/product-pol-7503-Kam...mobil.html

Do tego dokupujesz ładownice któe bedą Ci faktycznie potrzebne. w
Szpej w oliwce kupisz wszedzie . Najlepiej patrzeć na miwo a z bardziej airsofotowych firm to confor flyye i emerson. Chyba ze chcesz ograniczyć koszta to gfc guns i 8 fidels ale tych tworów nie polecam ze wzgedu na słaba i bardzo losową jakość.

Spójrz w lustro i zadaj sobie pytanie: Jak silny byłby mój team gdyby każdy jego członek był taki jak ja .Wymień wszystkie wady i zalety i zacznij dążyc do tego by tych pierwszych było jak najmniej.
Odpowiedz
12.02.2018, 14:43, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 12.02.2018, 14:43 przez Przemek770.)
Na alledrogo trafiłem jeszcze na to
http://allegro.pl/kamizelka-split-chest-...ml#thumb/7
W tej cenie to jest to najlepsza opcja jaką możesz wybrac . Kamzy z miwo są solidne i nawet estetycznie wykonane.
Dodatkowo konstrukcja tej kamizelki zapewni ci maksymlana wentylacje - lepsze są tylko pasoszelki- i nie bedzie przeszkadzać w noszeniu plecaka.

Spójrz w lustro i zadaj sobie pytanie: Jak silny byłby mój team gdyby każdy jego członek był taki jak ja .Wymień wszystkie wady i zalety i zacznij dążyc do tego by tych pierwszych było jak najmniej.
Odpowiedz
12.02.2018, 14:55,
Ochraniacze olej na razie.
Mi tam tylko przeszkadzają.
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości