Podanie
31.01.2018, 00:31, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 31.01.2018, 13:18 przez Finchek.)
Podanie
1. Imię i Nazwisko: Paweł Zięba
2. Wiek: 21
3. Miejscowość: Tychy
4. Telefon: 797 710 161
5. Czy posiadasz jakieś choroby (padaczka, cukrzyca, itp itd)(Bardzo ważne- W razie wypadku żeby wiedzieć jak reagować) : żadnych
6. Staż w ASG: Zerowy. Chce zacząć
7. Napisz coś o sobie, czym się zajmujesz, twoje zainteresowania poza ASG?

Nazywam się Paweł, chciałbym dołączyć ponieważ chce poznać takie środowisko i zainteresowała mnie taka aktywność. Ciągle szukam jakiegoś hobby, więc może to będzie strzał w dziesiątkę :) Na co dzień chodzę na siłownię, pracuje ( praca przeważnie siedząca) uczęszczam na kurs. Zainteresowania to hokej, gry MMO&RPG, wspinaczka po górach, biegi z przeszkodami.

8. Dlaczego chcesz dołączyć ?
   Tak jak wcześniej wspomniałem szukam jakiegoś hobby na wolne weekendy, wolny czas.  Grywam też w strzelanki, więc zainteresowała mnie opcja spróbowania tego w rzeczywistości
9. Gdzie nas znalazłeś / skąd o nas wiesz?
   -Frotka
10. Czy posiadasz niezbędny sprzęt by uczestniczyć w manewrach. (Jeżeli tak, wypisz jaki)
 Replikę będę miał pożyczoną. Jeżeli chodzi o ubranie będę posiadał okulary, stalker na twarz. Buty, spodnie, kurtkę wezmę swoje takie jakie ubieram na wyprawy w góry. Powinny się na początek sprawdzić
11. Czemu ASG/Czym dla Ciebie jest ASG?
   ASG będzie dla mnie mam nadzieję kolejnym fajnym zainteresowaniem godnym spędzenia w tym czasu.

Repliki:
Kwestia niedalekiej przyszłości. Na najbliższe manewry będę miał pożyczona replikę.

Regulamin OK
Odpowiedz
31.01.2018, 00:40,
RE: Podanie
Część. Jak widzę datę spotkania ogarnles! Ale uzupełnij podanie zgodnie z tematem wzór podania. Bo sprzęt to nie tylko replika np.
I do zobaczenia w niedziele

"And if we should die tonight
Then we should all die together"
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości