Wybór sprzętu
26.06.2018, 20:18,
RE: Wybór sprzętu
Snajperkę na początek odpuść, sensowny zestaw dający przewagę nad AEG to 2000zł:)
Odpowiedz
26.06.2018, 21:02,
Szycha to by wychodziło, że na początek dobrą snajperką by była snajperka typu AEG. Bo powiedzmy szczerze każdy ma jakieś swoje upodobanie. Jedni wolą m16 inni ak47 kto inny będzie latał z P90. I trafi się hardcor co będzie z pistoletem na pałę do przodu lecieć :) Jednak to jest już kwestia zamiłowania. Pierwszy zestaw nie powinien być dla profesionalisty, który będzie sadził heady schowany w jeziorze nakryty lilią wodną. Pierwszy zestaw powinien nauczyć brania pod uwagę wagi kulki do prędkości wylotowej przez długość i parabolę opadania :) Z czasem sprzęt można zmienić wraz z stażem i doświadczeniem. A na pewno zabawa innym typem broni nie będzie sprawiała tyle frajdy co choćby jedne trafienie słabą bronią. Póki co mam pistolet i jestem zaczynającym przygodę. Jeżeli w czasie strzelaniny uda mi się kogoś trafić nim to już będzie dla mnie to powód do szczęścia. Dla doświadczonego Gracza jedno trafienie jest już inaczej odbierane. Dlatego też chcę dowiedzieć się na początek jaka prosta snajperka będzie dobra dla początkującego by już od pierwszych swoich strzelanin, strzelnic, rozwijać te umiejętności, które później i tak będę chciał rozwijać.
Odpowiedz
26.06.2018, 21:14, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 26.06.2018, 21:16 przez Szycha.)
Jak uważasz, kup co Ci się podoba, skoro nie ma sensu się słuchać. Tylko już tylu graczy widziałem zawiedzionych tym że latając ze snajperką zbiera bęcki od AEGa za 400zł że to aż przykre.. Dobra sensowna snajpa to 2000-2500zł, na każdym forum dostaniesz tą samą radę.

Tym pistoletem też się zawiedziesz jak będziesz co chwile na respa latał. Sorry ale sama prawda.
Odpowiedz
26.06.2018, 22:25,
Szycha dobrze podpowiada, snajperka czy to spring czy aeg bez dofinansowania staje sie bardziej upierdliwa niż ma dawać radość. Zasięg wynosi tyle co zwykłego szturmiaka + niestandardowe części do wnętrza repliki czasami także magazynki stanowią problem. Lepiej na początek kupić zwykłą emke lub kałacha i trzymać go potem także w rezerwie na czas serwisu snajperki(snajperka to ciągłe grzebanie) oraz na miejsca gdzie organizator nie dopuszcza używania podczas rozgrywek replik o większej mocy.

PS. otrzymałeś poradę od 2 serwisantów a zarazem snajperów Wink
Odpowiedz
26.06.2018, 22:35,
Takze potwierdzam, pare lat temu mialem w stocku snajpe, po dwoch strzelankach nie bylo sensu jej brac. Z jakies 8 lat temu jeszcze byl jakis sens bo moce replik nie byly takie jak w dzisiejszych czasach. A dzis snajpa w stocku to tylko pod baze tylko po to aby do niej kase wlozyc.

** Perseverance in the shade brings pride **
Odpowiedz
27.06.2018, 16:38,
Czyli niestety świat ASG sprowadza się do maszynówek. To jak zapatrujecie się na model P90 ?
Odpowiedz
27.06.2018, 17:03,
Polecane na start to G36, AK. Reszta niestandardowa. Do P90 nie dostaniesz łatwo gearboxa jak pęknie, ma niestandardowy cylinder. Upierdliwe magi i ładownice. Ale na upartego dasz radę. Bezpieczniej weź coś z V3.
Odpowiedz
29.06.2018, 11:37, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 29.06.2018, 11:40 przez Shihura.)
Dokonałem już wyboru :) padło na G36 SL8 karabin wyborowy z opcją full auto i semi. Troszkę pooglądałem filmików na temat jego i jest bardzo łatwy w obsłudze i ma gearboxa v3. Na dodatek obsługuje zarówno magazynki low-cap jak i hi-cap od właśnie G36 więc bardzo łatwo można bawić się nim w auto. Mam nadzieje, że moja współpraca z tym AEG będzie owocna w każdym trybie :)
Odpowiedz
29.06.2018, 20:42,
Ok, fajna opcja:) JG?
Odpowiedz
29.06.2018, 20:59, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 29.06.2018, 21:00 przez Shihura.)
Dokładnie JG :) teraz czekam z niecierpliwością, aż do mnie maleństwo przyjdzie. Gdyż w pobliżu mojego miasta nie mieli tego na stanie sklepowym T_T

https://www.militaria.pl/jing_gong_jg/ka...p12508.xml <- dokładnie ten Wink
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości