Lavvok
17.01.2018, 20:07,
Lavvok
Zapoznałem się i akceptuję REGULAMIN.

1. Imię i Nazwisko: Mateusz Kowalski

2. Wiek: 27

3. Miejscowość: Będzin
4. Telefon: 503659512 (nie odbieram nieznanych) Tongue

5. Czy posiadasz jakieś choroby (padaczka, cukrzyca, itp itd): NIE

6. Staż w ASG: 
Kilka dobrych lat do tyłu czyt. 2010 zacząłem przygodę z ASG trwałą ona ok. 1 roku z powodu wyjazdu do Anglii.

7. Coś o sobie, dlaczego chcesz dołączyć itp: 
 Wróciłem jakiś czas temu z Anglii osiedliłem się na stałe i chcę czynnie wrócić do ASG. Tak jak pisałem w ptk.6 moja przygoda sięga lat. 2009-2010 niestety szybko się zakończyła z powodu wyjazdu jedyne co mi zostało to strasznie zniszczona replika AK CYMA 028. (zniszczona z powodu ciągłych zmian miejsc.. a to z garażu na strychu itp.) Przeczytałem już dość sporo różnych artykułów, opinii, recenzji i podjąłem decyzje o powrocie, a w zasadzie od startu gdyż obecnie drużyny/grupy są dość mocno wyposażone w różnego typu dodatki, które w tamtych latach może nie były jeszcze tak rozpowszechnione. Jeśli wracać to tylko zacząć z doświadczoną drużyną, która jest skłonna przyjąć żółtodzioba takiego jak ja. :) Odnośnie repliki, umundurowania oraz dodatków typu radio itp chętnie bym uzyskał pomocy od was jeśli oczywiście dostanę taki przywilej jakim jest REKRUT :) (mam już jakiś budżet aby te najważniejsze rzeczy zakupić)

8. Gdzie nas znalazłeś / skąd o nas wiesz? 
Znalazłem was na wmasg.pl przewertowałem całe wasze forum (tam gdzie miałem dostęp i zdecydowałem się do was zgłosić)
Odpowiedz
17.01.2018, 21:10, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 17.01.2018, 21:11 przez Piotr Kaczor.)
RE: Lavvok
Cześć Wink,

fajnie że do nas zajrzałeś, zapraszamy na kolejną rozgrywkę żeby się bliżej poznać :). Co do doświadczenia to jakieś tam mamy Wink, coś tam trenujemy ale robimy to żeby się dobrze bawić. Więc jeżeli szukasz jakiś uber Tactics to raczej nie u nas Wink. Ale jeżeli chcesz poznać fajnych ludzi, dobrze się bawić i mieć dostęp do najlepszych i największych zlotów w Polsce to dobrze trafiłeś (ale do tego trzeba mieć mocna wątrobę xD )

Jeżeli chodzi o pomoc to każdy chętnie Ci pomoże to w doborze sprzetu czy gdzie co i jak kupić Wink ale to juz w dziale Market bądź hyde Park.

Po poznaniu, jeżeli sie "dogadamy" to Twoim opiekunem będzie Foreman. Srogi ale sprawiedliwy hahahaha xD

Ps: możesz mnie dodac na FB. Piotr Kaczkowski (zdjecie czarno białe - w kasku narciarskim i goglach), przynajmniej się na starcie jakoś zobaczymy.

"And if we should die tonight
Then we should all die together"
Odpowiedz
25.01.2018, 16:25,
RE: Lavvok
Zapraszam na strzelanie poznawcze 4.02, informacje są w dziale Strzelanki/Treningi.
Proszę również o informacje czy posiadasz sprzęt niezbędny do obecności na manewrach. (wypisac)
Obecność wiąże się z tym jak dalej potoczy się rekrutacja.

"And if we should die tonight
Then we should all die together"
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości