le parte stark alcochole
15.01.2018, 16:12,
le parte stark alcochole
Siema. Zaczne od tego że zapraszam wszystkich wetowców na malusieńka domówkepo  po mojej długiej nieobecności. Jak praca to dwa dni urlopu, drugi dzień na kaca a w sumie lepiej 3 dni, dmuchać na zimne. Babcia ma urodziny? Musi wybaczyć chodzi sie juz do niej od czasów pieluchy a u mnie niektózy byli dopiero wtedy kiedy już koszulke xxl miałem wiec cza nadrobić. 
Dla kobiet jeśli takowe bedą przygotowałem próbniki tapet i farb do pokoju by miały sie czym zając a my faceci sikać na stojąco, składać szafe bez instrukcji, nie pytać o droge i szukać 10 róznić miedzy dwoma wersjami L85.

Jak coś priv.
I jak coś to godzina 17 ,10 luty
Odpowiedz
15.01.2018, 19:01,
RE: le parte stark alcochole
Kuźwa 9 lutego wyjeżdżam do Lublina ;( kutwa
Odpowiedz
15.01.2018, 19:07,
Termin dość odległy ale postaram się być punktualnie.

Spójrz w lustro i zadaj sobie pytanie: Jak silny byłby mój team gdyby każdy jego członek był taki jak ja .Wymień wszystkie wady i zalety i zacznij dążyc do tego by tych pierwszych było jak najmniej.
Odpowiedz
15.01.2018, 19:07,
W ogóle dzięki za zaproszenie z chęcią byśmy wpadli z Asia ale tak jak wspomniałem wyżej. Ten termin niestety spalony przez najbliższe 17 lat ;(
Odpowiedz
15.01.2018, 19:39, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 15.01.2018, 20:09 przez Piotr Kaczor.)
My tez chętnie ! Ale Natalia mówi że nie będzie wybierać farb xD i woli męskie zabawy Wink

Poza tym mam nadzieję że wiąże się to z Twoim powrotem do nas :) za niedługo rejestracja na Asgard !

"And if we should die tonight
Then we should all die together"
Odpowiedz
15.01.2018, 20:29,
Gdzieś mam taki liliowy lejek dla pań do sikania na stojąco, i nie pytaj skad mam Big Grin
No ładnie Panie Mateuszu, czy ty mnie kiedykolwiek odwiedzisz Big Grin
Odpowiedz
15.01.2018, 20:32,
Oczywiście że tak tylko nie wiem..kiedy ;(
Odpowiedz
15.01.2018, 21:44,
Huta z radością bym zawitał z Sandrą by wypić coś mocnego niestety 9-11 luty targi w poznaniu Sad następnym razem
Odpowiedz
16.01.2018, 04:27,
A ja moze wpadne Big Grin akurat w pl bede dam znac!

** Perseverance in the shade brings pride **
Odpowiedz
16.01.2018, 23:18,
BĘDĘ!

always only White Eagle Team this is my team and I will be there forever

Po co kupować coś nowego jeśli po jednym użyciu już nie będzie nowe?
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości