Podanie rekrutacyjne
01.01.2018, 17:17,
Podanie rekrutacyjne
Witam.

Na wstępie chciałbym poinformować, że zapoznałem się z regulaminem gier ASG oraz z zasadami rekrutacji W.E.T i akceptuję je w każdej ich części.

1. Imię i Nazwisko: Michał Bargieł

2. Wiek: 34

3. Miejscowość: Katowice

4. Telefon: 511 784 780

5. Czy posiadasz jakieś choroby (padaczka, cukrzyca, itp itd) : Brak

6. Staż w ASG: W ASG świeże mięso, natomiast grywałem w paint ball

7. Coś o sobie, dlaczego chcesz dołączyć itp. - 

Hmmmm, mógłbym o sobie pisać w samych superlatywach ale pewnie nie w tym rzecz :). Tak więc przejdźmy do sedna. Zawodowy kierowca, szczęśliwy ojciec i mąż, pasjonat wojskowości a w szczególności lotnictwa, uparty i charakterny ale wiem kiedy się "wycofać" lub kiedy "stać murem" za swoim. Wasza ekipa wydała mi się odpowiednia aby zacząć przygodę z ASG choćby z tego względu, że jesteście ludźmi z jasno określonymi zasadami, z pasją i ambicjami (tyle udało mi się o was na początek dowiedzieć zaglądając tu i ówdzie).

Dodatkowe info : Na początek wszedłem w posiadanie repliki karabinka G36C w postaci SLV 36 firmy ASG (320 FPS) oraz sprężynowego boczniaka w postaci repliki H&K USP (200 FPS).

8. Gdzie nas znalazłeś / skąd o nas wiesz? Niezastąpiony wujcio google :)
Odpowiedz
01.01.2018, 19:00,
RE: Podanie rekrutacyjne
Cześć, fajnie że do nas zajrzales. Żebyśmy się poznali zapraszamy Cię na kolejne nasze spotkanie. Spotykamy się zawsze w niedzielę. Teraz jest nowy rok więc stawiam że za jakieś 2 tygodnie powinno się coś odbyć! Jeżeli masz jakieś pytania albo potrzebujesz pomocy czy porady wał smialo! Na forum bądź na FB zawsze Ci ktoś pomoze. A jeżeli chodzi o Twojego "opiekuna" na czas rekrutacji to jest nim Foreman. Więc wszelkie pytania odnośnie rekrutację możesz śmiało do niego pisać. ? Witamy na początku fajnej drogi :) do zajebiste i zabawy

"And if we should die tonight
Then we should all die together"
Odpowiedz
01.01.2018, 20:16,
Na pewno się pojawię na najbliższym spotkaniu. Jeżeli chodzi o np. moją dyspozycję czasem, to każdy weekend jak najbardziej wchodzi w rachubę, czy to sobota czy to niedziela. Z góry nastawiony jestem na aktywne spędzanie czasu przy ASG, a żona szanuję mój upór i determinacje :). Co do mojego "opiekuna" Foreman-a postaram się go nie zamęczać zbędnymi pytaniami, ile mogę szukam w necie, czytam, przyswajam wiedzę, a tę najistotniejszą sądzę, że zdobędę dopiero na strzelankach. Spotkanie face to face, uścisk dłoni i klimat sam zacznie się udzielać. :)

Wszystkiego dobrego w Nowym Roku :)
I do zobaczenia

o7
Odpowiedz
02.01.2018, 02:01,
Spoko,spoko mnie trudno zamęczyc!!!

IN LINE & ASG FOREVER!!!
Odpowiedz
25.01.2018, 16:26,
Zapraszam na strzelanie poznawcze 4.02, informacje są w dziale Strzelanki/Treningi.
Proszę również o informacje czy posiadasz sprzęt niezbędny do obecności na manewrach. (wypisac)
Obecność wiąże się z tym jak dalej potoczy się rekrutacja.

"And if we should die tonight
Then we should all die together"
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości