Podanie
15.03.2017, 15:50, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 15.03.2017, 16:01 przez Mat.)
Podanie
1. Imię i Nazwisko:Mateusz Silczuk
2. Wiek:29
3. Miejscowość:Tychy
4. Telefon:
5. Czy posiadasz jakieś choroby (padaczka, cukrzyca, itp itd) : nie
6. Staż w ASG:15lat +/-
7. Coś o sobie, dlaczego chcesz dołączyć itp: coś o sobie nic specjalnego nie mogę o sobie powiedziećWink czemu chcę do Was dołączyć ponieważ w Tychach zawsze był problem z osobami do tej zabawy a samemu już mi się nie chce biegaćTongue chce dołączyć z prostej przyczyny w kupie siła a widzę że jesteście dosyć konkretni no i aktywni:)
8. Gdzie nas znalazłeś / skąd o nas wiesz? wujek google mi o Was powiedział
Odpowiedz
15.03.2017, 17:46,
RE: Podanie
Cześć :)

zapraszamy na na nastepne manewry na których będziesz mógł być. Wewnętrzne spotkanie (tylko nasza ekipa) z treningiem to 1 kwietnia na 99%.
Dodajcie do kadetów aby widział odpowiednie działy na forum.

Staż ASG masz bardzo duży, mieszkasz w Tychach gdzie kilku z nas tam mieszka, a ja także z Tychów pochodze Big Grin

Interesują Cię też najwieksze imprezy w Polsce ?

"And if we should die tonight
Then we should all die together"
Odpowiedz
15.03.2017, 17:52,
Piotr Kaczor napisał(a):Cześć :)

zapraszamy na na nastepne manewry na których będziesz mógł być. Wewnętrzne spotkanie (tylko nasza ekipa) z treningiem to 1 kwietnia na 99%.
Dodajcie do kadetów aby widział odpowiednie działy na forum.

Staż ASG masz bardzo duży, mieszkasz w Tychach gdzie kilku z nas tam mieszka, a ja także z Tychów pochodze Big Grin

Interesują Cię też najwieksze imprezy w Polsce ?

ta jak najbardziej uwielbiam duże imprezy siedzenie w krzakach i czekanie co może być lepszego niż moknięcie w lesie albo zgubienie się na pustyni Błędowskiej Tongue
Odpowiedz
25.01.2018, 16:26,
Zapraszam na strzelanie poznawcze 4.02, informacje są w dziale Strzelanki/Treningi.
Proszę również o informacje czy posiadasz sprzęt niezbędny do obecności na manewrach. (wypisac)
Obecność wiąże się z tym jak dalej potoczy się rekrutacja.

"And if we should die tonight
Then we should all die together"
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości