Ankieta: Ocena scenariusza (1-5)
1. nieakceptowalny
2. akceptowalny
3. może być
4. dobry
5. bardzo dobry
[Wyniki ankiety]
 
 
"Manewry z WETem" #2 - Operacja Gorgona
29.11.2016, 19:59,
#1
"Manewry z WETem" #2 - Operacja Gorgona
Witam mam pomysł na strzelanie: OPERACJA GORGON
W czasie drugiej wojny światowej, Hitlerowcy szukali historycznych artefaktów byle by wygrać wojnę. Tak zgromadzili niesamowite fortuny w antykach i dziełach sztuki. Większość reliktów przepadła na czarnym rynku lub w rękach prywatnych kolekcjonerów. Jednak niewielka ich część przetrwała i do naszych czasów i nie została znaleziona. Dwie rywalizujące z sobą (w zakresie nowoczesnej broni) korporacje natrafiają na tajemniczy ślad. Pewnego archeologa poszukującego głowy Gorgony która wszystko co żyje przemienia w kamień.
Strzelanie tylko na zaproszenia ze względu na mechanikę.
Dwie cały czas ścierające się ekipy po 20-30 osób każda. Oraz jedna grupa 10-15 mająca inne zadania niż znajdź i zniszcz. Gra podzielona na 3 etapy.
1. Odnalezienie, zabezpieczenie i przesłuchanie naukowca. Lub odnalezienie jego notatek i rozszyfrowanie zagadki. To prowadzi do kolejnego etapu walki o gorgonę.
2. Walka o Gorgonę problemem jest to że sama gorgona jest całkiem żywa. Hasa sobie po lesie i nie myśli nawet o tym by rozstać się ze swoją głową. Dodatkowo za spieniężone "rzeźby" wynajęła sobie ładny pluton wiernych jej pieniądzom kultystów.
Do gorgony nie wolno strzelać każdy prowadzący do niej celowy ogień ma wyjebane:
a) i idzie się zastanowić nad sobą na resp
b) zęby
c) na nas więc ma perm bana
opcje wyboru w zależności od celowości ognia.
Sama postać będzie się wyróżniać tak by do niej nie strzelać dodatkowo będzie miała prawo moderacji gry. Sama poddaje się gdy jej wojownicy upadną. Co nie znaczy że będą martwi wiecznie. A wcześniej sowicie opłaceni będą starali się ją odbić.
Całość ma polegać na znajdowaniu rzeczy potrzebnych do ruszenia kolejnych etapów. Naukowca, okularów, notatek, tablicy z miejscem pobytu celu. Samo przechwycenie można przedłużyć o zdobycie sznura i worka lub lustra by gorgonę okiełznać. W 2 etapie nie będą to item'y bez których nie da się złapać celu ale mega pomogą w jego okiełznaniu.
Sznurek- gorgona się nie rusza 
Worek-gorgona nie zabija
Lustro-gorgona się uśmiecha [Obrazek: tongue.gif]

Autor: Efeliasz

POPOLUPO
Odpowiedz
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości