Zmiany w Rekrutacjach
18.11.2016, 10:20,
Zmiany w Rekrutacjach
- Jamato przerzuciliśmy Cie do przyjaciół teamu, jesteśmy w stanie przedłużyć Ci okres ale dawno Cie nie było i czekamy na jakieś informacje od Ciebie
- Marek, Halski, Guścik, Szatkens zostali wyrzuceni z rekrutacji.
- Karolek został przeniesiony do przyjaciół, jeżeli nadal chcesz dołączyć to liczymy na odzew z Twojej strony i większe zaangażowanie.

Nowe Zasady Rekrutacji :
- Rekrutem zostaje się dopiero po pierwszym spotkaniu na którym jest ktoś z członków zarządu
- Rekruci niepełnoletni dopiero po osobistej rozmowie jednego członka zarządu wraz z rodzicem/opiekunem i przyniesieniem podpisanej zgody.
- Rekrutem możesz być od 16 lat pod warunkiem ( patrz powyżej) ale członkiem drużyny dopiero po skończeniu 18 roku.
- Rekruci nie jeżdżą na duże imprezy pod naszym patronatem, chyba że zarząd oceni inaczej, zna Cie i darzy zaufaniem! Więc Warto się starać
Odpowiedz
27.11.2016, 15:45,
RE: Zmiany w Rekrutacjach
U mnie było słabo z aktywnością ze względu na nową szkołę i gonitwę, przepraszam za brak poinformowania o zaistniałym fakcie, postaram się być bardziej aktywny i informować o różnego rodzaju wypadkach. Chociaż ostatnio na Załęskiej Hałdzie byłem.
Odpowiedz
09.10.2017, 09:14,
Informacja !

Od Dzisiaj FOREMAN zaczyna się zajmować całym działem rekrutacji! Więc jest to najważniejsza osoba dla was na okres rekrutacji ! Wszelkie pytania czy problemy kierujecie bezpośrednio do niego!

"And if we should die tonight
Then we should all die together"
Odpowiedz
09.10.2017, 15:31,
Panowie Rekruci, na początek wprowadzam konieczność każdorazowego usprawiedliwienia swojej nieobecności na strzelankach, treningach ogłaszanych na naszym forum.I nie chodzi mi o zwolnienie lekarskie czy pisemne rodziów, chodzi o napisanie paru słów,pokaże to wasze zaangażowanie i śledzenie na bierząco naszego forum!!!
I dziś pierwszy sprawdzian, czekam do piątku z potwierdzenie zapoznania sie z tą informacją przez każdego rekruta!

IN LINE & ASG FOREVER!!!
Odpowiedz
10.10.2017, 07:25,
Potwierdzam :)
Odpowiedz
10.10.2017, 18:21,
Potwierdzam, herr kapitan!
Odpowiedz
12.10.2017, 17:57,