Aktualizacja forum
16.10.2015, 00:59, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 16.10.2015, 01:12 przez Adzio.)
#1
Aktualizacja forum
Yo

Prawdopodobnie za kilka dni będzie GIGANTYCZNA aktualizacja forum. Będę aktualizował silnik forum do najnowszej wersji, więc dostęp do forum może być znacznie ograniczony. Usunę tęż masę niepotrzebnych plików zalegających na dysku np. stare zdjęcia wgrane na serwer, pluginy itp.

Bardzo prawdopodobne, że będę musiał na nowo pisać cały styl forum...no niestety, ale na pewno po aktualizacji dojedzie dużo więcej opcji, kompatybilność z pluginami (bo aktualnie już nie są wspierane) i masa innych rzeczy. Na pewno będzie lepiej niż na obecnej wersji Wink

Nie będę rozpisywał zmian jakie są w nowym silniku bo jest ich za dużo (gdzieś około 54 poprawek samych bugów, nie wspominając o zmianach całościowych) Tongue W każdym razie cały silnik jest gruntownie poprawiony, załatane bugi, groźne luki w silniku itp.

Wraz z aktualizacją samego silnika forum, po aktualizacji uzupełnię wszystkie sprawy związane strikte ze sprawami drużyny. Aktualizacja wszystkich tabel, regulaminów, działów itd.

Aktualizować będę prawdopodobnie w niedzielę wieczorem lub w poniedziałek po południu i w miarę wolnego czasu całe forum będę aktualizował krok po kroku, aż do końcowej wersji. Myślę, że gdzieś z tydzień mi to zajmie. Dostęp do forum powinien być utrudniony max przez 2 dni (chociaż nie obiecuje). Postaram się wszystko zrobić tak aby nikt nie zauważył, że forum nie działa :)

Piszę to aby każdy miał świadomość. Po aktualizacji będzie odpowiednia informacja.

** Perseverance in the shade brings pride **
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości